doradztwo · pomysły i koncepcje · infobroker · internet · mobile · multimedia · aplikacje internetowe

Marti

EST. 1990

Your polish is not fluent yet? Here is an english version.

Wybrane realizacje

  • Projekt: Status map
  • Klient: HP Polska

multimedia, internet, aplikacje

Na zamówienie firmy Hewlett-Packard napisałem aplikację internetową, której zadaniem było graficzne prezentowanie ilości złożonych wniosków o dotację unijne w podziale na gminy.

Od strony interfejsu danych została zaprojektowana struktura danych opartych na plikach XML co umożliwiało pobieranie z danych z systemu informatycznego ministerstwa.

Od strony użytkownika powstał intuicyjny interfejs w technologii Flash umożliwiający przeglądanie danych bezpośrednio na mapie Polski i wybieranie szczegółowości podglądu.

Zobacz interfejs z testowymi danymi

internet, aplikacja

Na zlecenie firmy Schneider Electric zaprojektowałem i stworzyłem aplikację internetową inwencja2007.pl

Aplikacja umożliwiła rozesłanie zaproszeń do 3000 potencjalnych uczestników (klientów) jak również późniejsza obsługę rejestracji na odpowiedni dzień wydarzenia Inwencja 2007.

Od strony administracji został stworzony panel administracyjny pozwalający m.in. udzielanie pomocy w rejestracji przez ponad 50 opiekunów z ramienia SE. Moduł statystyk pokazywał na bieżąco dane o stanie rezerwacji poszczególnych grup uczestników.

Dla uczestników powstała informacyjna strona internetowa, zawierająca mechanizmy potwierdzania uczestnictwa w formie rejestracji oraz możliwości rezerwacji hotelu.

Zobacz stronę po event'ową

  • Projekt: tispolska.pl
  • Klient: TiS Polska

internet

Na zlecenie firmy TiS Polska zaprojektowałem i wdrożyłem nową stronę internetowa firmy, która uwzględniała potrzebę klientów do zapoznania się ze stale poszerzaną ofertą produktową.

W ramach projektu wraz z klientem przygotowaliśmy nowy podział na kategorie umożliwiający właściwą prezentację oferty.

Ponieważ duża część biznesu spółki opiera się na eksporcie do krajów rosyjskojęzycznych. Wszystkie teksty zostały przetłumaczone i powstała wersja rosyjska.

Zobacz stronę www.tispolska.pl